SAWA

PRZEWODNIK i pilot

KILKA zdań o SOBIE...


Strona ta zrodziła się z pasji. Pasji, która jest moją pracą. Pracą, która daje wiele satysfakcji, możliwości ciągłego poszukiwania nowego i odkrywania tajemnic.


Pokazuję Warszawę warszawiakom i tym, którzy zaglądają do niej na chwil kilka. Burzę stereotypy miasta brzydkiego, szarego, nieciekawego, nieprzyjaznego.


Żeby pokochać trzeba poznać. Pokazuję jak różne jest oblicze miasta. Bo długie i zagmatwane losy niegdysiejszej stolicy Księstwa Mazowieckiego, późniejszej stolicy całej Polski, przesądziły o tym, że miasto zaskakuje różnorodnością, brakiem spodziewanego ładu – obok starych kamienic wyrosły nowoczesne biurowce, romantyczne uliczki otwierają się na szkło i drapacze chmur. Miasto ciągle rosnące, którego serce w różnych wiekach biło w różnych jego częściach. Chociaż historia nie była dla Warszawy łaskawa, miasto potrafi zadziwić, zauroczyć, rozkochać…


Dla małych i dużych, dla bliskich i dalszych, dla spokojnych i żądnych wrażeń, dla każdego ma coś ciekawego. W poszukiwaniach i odkryciach pomagamy od kilkunastu lat.


Nie zanudzę dorosłych, nie zamęczę dzieci. Zaproponujeę sama, albo zrealizuję życzenia.


Jestem także pilotem. Przygotowuję wycieczki poza Warszawę. Wyjątkowe wyprawy w wyjątkowe miejsca. Dla młodszych, ale też odważnych dorosłych proponuję zajęcia, by nie tylko słuchać...


Z wykształcenia jestem pedagogiem terapeutą. Studiowałam także administrację. Pracowałam dbając o wizerunek instytucji, odpowiedzialna za kontakty z mediami (sama też pisząc), orgaznizowałam wydarzenia medialne w organizacjach pożytku publicznego, w urzędzie jednej z dzielnic Warszawy.

W turystyce od 2011 roku. Oprowadzam, pilotuję, uczyłam przez lata nowych przewodników i pilotów wycieczek na kursach specjalistycznych.